GARANTİ VE İADE KOŞULLARI 

 

 

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde [email protected]’a mail atarak ya da 0539 565 62 92 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı Pazar günleri hariç 09.00-18.00 saatleri arasında arayarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Eğer iade sebebiniz aşağıdaki koşullara uyuyorsa, bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Sürat Kargo’ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.   

               

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

               

               

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir :    

               

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde sözleşme koşulları kapsamında www.mayabutiksarkuteri.com’un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.     

               

Ürünlerde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma ya da kırılma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek [email protected] mail adresine iletilmesi gerekmektedir. Yalnızca ürün kargosunda hasarlı bir şekilde tarafınıza ulaşan ürünün iadesi yapılmaktadır. Bu nedenle kargonuzu teslim alırken, kargo personeli gitmeden kargonuzu açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böylece hasarlı bir durum varsa, aynı kargo personeli ile vakit kaybetmeden iade etmiş olursunuz.          

               

Kargo hasarı dışında iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir.          

               

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde yapılmaktadır.  

               

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.            

               

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz. 

               

ÖNEMLİ NOT: İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ:           

               

Ayşe Çetinkaya

Adres: Kurtuluş Mh, Ziya Paşa Cd. No: 26/A, 26010 Odunpazarı/Eskişehir            

Tel: 0539 565 62 92        

Vergi No: 30385603794 

               

               

Genel iade şartları şunlardır:      

               

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.            

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.    

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe/not göndermeniz gerekmektedir.   

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.          

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR