Maya Bingöl Soğukçeşme Kavurma 230/250 Gr.

Maya Bingöl Soğukçeşme Kavurma 230/250 Gr. (10015)

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺56,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺46,90(KDV Dahil)
:

Özel Bingöl kavurmasının sırrı ustalarında saklı, bilindiği kadarını aktaralım. Bingöl’ün ormanlık alanlarda ve yaylalarında meşe bitkisi ağırlıklı doğal olarak beslenen inek, oğlak ve kuzu etinden üretilmektedir.Kavurma paketleme tesislerinde tamamen sağlığa uygun gelişmiş teknoloji ile üretilmektedir. İçerisine hiçbir katkı maddesi eklenmeden kendi yağı ve tuzu ile pişirilir.İşin sırrı ise pişirme aşamasındadır.

Oldukça sert olan inek, oğlak ve kuzu eti yumuşaması için suyunu iyice çekmiş olması gerekir.45 dakika kapalı bir şekilde titizlik ile pişirilir ve suyunun alınması sağlanır.Paketlenerek satışa hazır hale getirilir. Eşi benzeri bulunmayan özel olarak üretilen Bingöl Soğuk Çeşme Kavurmasını denedikten sonra sofranızdan eksik etmeyeceksiniz.

 

Bingöl Soğukçeşme KavurmaEt dünyasında, doğal ve sağlıklı etler, insan sağlığı için son derece önemlidir. Maya Butik Şarküteri markası adı altında üretilen kavurma ve şarküteri ürünlerimiz, sağlık açısından resmi prosedüre uygun şekilde üretilmektedir.


 


 Et, insan sağlığı için çok faydalı bir besindir. Protein, çinko, demir ve amino asit kategorisinde yer alan Bingöl Soğukçeşme Kavurma ürünümüz, kas gelişimini olumlu bir şekilde etkilemektedir. Gıdalarda yer alan demirin sindirilmesinde etkili olan kavurma ürünlerimiz, B vitamini açısından zengindir. Kas gelişimini ve vücut direncini artıran Bingöl Soğukçeşme Kavurma, Bingöl’ün geleneksel tatlarından biridir. Soğukçeşme Kavurma ürünümüz ve diğer şarküteri kategorisindeki ürünlerimiz, Maya Butik Şarküteri markasıyla satılmaktadır. Doğal ortamlarda üretilen ürünlerimiz, kaliteli ve sağlıklı özelliklere sahiptir.